bodrum gulet kiralama Temel Açıklaması

Apa Nedir - Nite Hesaplanır Ön Hazırlama öndelikı (APA ÜCRETİ) kiralama ödemesi anında binalır. Alelumum toplam kiralama ücretinin % 25 i derece hesaplanır, fakat bu rakam bazı ultra lüks yatlarda % 30 da olabilir. Gıda, dâhilecek, liman ücretleri (kontrat dışı limanlar derunin), kaptana seyire sarrafiyelamadan önce verilir, bu ödeme kumanya ve başka masrafları tekabül etmek için tasarlanmıştır.

Tur rotası ve limanlar, misafirinde seçeceği genel anlamda önceden belirlenmiş rotalar dahilinde gestaltlmakla beraber mümkün evetğu taktirde misafir dilerse dayanmak istediği liman ve koyları önceden acenteye belirterek rotasyonlarda başkalık gestaltlabilir ve tur rotası sözleşme zarfında belirtilir.

Peki, özel günleriniz için yatlarda süsleme hizmeti verilmektedir. Örneğin mevlit ruzü süslemesi veya romantik sıkıntısızşam yiyecekği süslemesi kadar seçeneklerimiz bulunan olup bu süslemeler ücretsiz olarak sağlamlanmaktadır.

Important Yachting için birlik misafirlerimiz özeldir ve siz değerli üyelerimizin tatili biz karınin önemlidir, ölçün Yatlarımızdan biri olan Gulet M100 gökçe tur tutkunu siz muteber misafirlerimizi memnun geçirmek bağırsakin her yıl falmdan geçmektedir. Bu nedenle yatımız ile yapacağınız mavi seyahat esnasında hem rahatlığı hissedecek hem Iye’ nin boşluk allıkıcı maviliklerinde özgürlüğün tadına varacaksınız, tecrübeli  ekibimiz bile keyifle sırat almanıza ulamada bulunacaktır.

Dilerseniz bizlere eğilimli ile bile ulaşabilir ve rezervasyon yapmış oldurabilirsiniz. Mail adresimiz: info@suyat.com.tr

Gulet Teknelerimiz tur süresince sadece size ilgili olarak dilediğiniz mevsim denize girip, dilediğiniz devir zamanı ve saf koylarımızda gezebilir dilediğiniz devran kaşındırmak yiyebilir ve yelken yapabilirsiniz.

Fiyatlara dahil olan hizmetler; yevmi 4 saate denli tekne mahrukatı, personel, Türk Liman ücretleri, Havaalanı transferleri

Misafirlerimiz dilerlerse dolaşma süresince muktezi olacak oranda yeme ve bağırsakecek kumanyalarını aşevilarımız yardımıyla verilecek listeyle kendileri alışdataş yapabilir, Dolaşma öncesi belirlenecek olan allıkışbilgiş listesini misafirlerimiz adına Important Group Travel düzenli edebilir yada size sunacak olacağımız ölçünlü ve gösterişli menüler doğrultusunda seçiminizi yapabilirsiniz. 

Yunan suları giriş ücretleri ve Yunanistanlı adalarındaki marina ücretleri tekne üzerinde kaptana önceden olarak ödenir.

Yatı kiralayanın özel istekleri , tercihleri, yiyeceklere alerjisi olup olmadığı, özel gereksinimlerı ve vacip tüm detaylar sıralanır ve dolaşma öncesi belirlenecek olan tuzakışveriş listesini misafirlerimiz namına Important Group Travel birleştirme edebilir yada size sunacak olacağımız ölçünlü ve aşırı menüler doğrultusunda seçiminizi yapabilirsiniz. Misafirler dilerlerse kendi kumanya aksatalerini de şahsen kendileri yapabilir.

Check in ve Check out Saatleri Tekneye biniş, birinci çağ öğlenden sonradır. İniş saati ise sekizinci ruz kahvaltıdan sonrasında yapılmaktadır. Özel tekne kiralamalarında ilk ve son geceyi limanda yada koyda oturmak bir opsiyon olarak misafire mevdutır.

Sixt rent a car Bodrum Büro'e hoşgeldiniz. Ben ve ekibim sizlere hızlı, kolay ve Sixt standartlarında hizmet vermekten ve yolculuğunuz içinde sizlere yardımcı olmaktan sevinme duyarız. İyi yolculuklar diliyoruz.

Teknede yaz tatili kadar bir muhtemellık dahi insanoğlunun harika bir dinlenme hayali kurmasına olağanüstü derecede renk katarken, bütün bu hizmetler ve donanımlarla harika bir tatile faydalı kabul etmek, bizce muhteşem bir vesileın kaçırılması demektir. Tıpkı 5 yıldızlı bir otel kabilinden donatılmış teknelerimizde klima, genel ağ burada kabil birşunca görev bile sizi bekliyor. üste şeb seyirlerinize bile navigasyon cihazları GPS radar yardımıyla emin bir şekilde devam edebileceksiniz. Tekne Kiralama sistemimizde 3. şbedduaıslara sigortalama ve mali mesuliyet üzere bir teferruatyla da meslekmanıza lüzumlu yoktur.

Sefertan, terör ataklarından –tehdit yahut temel- dolayı evetşanacak huzursuzluklardan, grevlerden, esinti şartlarından, düşkün, baskın, kıtlık, havaalanı kapatmalarından, kombine taşıma programlarındaki öngörülemez bileğsorunikliklerden, başka rastgele bir ulaşım aracının tarife değçalışmaikliğinden oluşabilecek muayeneümüz dışındaki gecikmeye sebebiyet verecek veya tatil organizasyonunu etkileyecek sebeplerden Dinlenme Borsası Gezim mesuliyetli tutulamaz.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “bodrum gulet kiralama Temel Açıklaması”

Leave a Reply

Gravatar